Наш садочок

ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

Режим харчування дітей у нашому закладі – триразовий:

Сніданок, обід, вечеря

Харчування дітей здійснюється відповідно до орієнтовного двотижневого меню меню, яке розроблене одне на усі дошкільні навчальні заклади міста Черкаси.

При наявності довідки від лікаря здійснюється дієтичне харчування.

ОПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

(згідно Закону України «Про дошкільну освіту»)

Оплата за харчувння дітей становить:

16.82 грн - для дітей раннього віку;

25,62 грн. - для дітей дошкільного віку.

Розмір плати, що вносять батьки, або особи, які їх замінюють, за харчування дітей на рівні 60 % від фактичної вартості харчування.

ОПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ (пільги)

1. У літній оздоровчий період (90 днів) збільшується витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста на 10% за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Розмір батьківської плати зменшується на 50% для багатодітних сімей, які мають 3 і більше дітей та сімей, які мають дітей-інвалідів.

3. Звільняються від сплати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах міста:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

- діти, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію м. Черкас;

- діти, батьки яких є учасниками АТО.